MECHANIK HYDRAULICKÝCH ZAŘÍZENÍ (23-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

23000 - 33000 Kč

Máte zkušenosti s opravou hydraulických zařízení? Orientujete se v technické dokumentaci a chcete pracovat ve významné strojírenské společnosti? Jste manuálně zručný a rád se budete učit novým věcem? nevadí Vám směnný provoz? Tak mi reagujte! Nadnárodní spolešnost hledá kolegy na pozici MECHANIK HYDRAULICKÝCH ZAŘÍZENÍ (23-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • kontrola a výměna hydraulických součástí
  • spolupráce s ekologem
  • uvádění do provozu hydraulických systémů
  • montáž
  • preventivní prohlídky, údržba a oprava strojů

Co požadujeme?

  • znalost čtení technické dokumentace
  • vzdělání v technickém oboru výhodou
  • praxi na podobné pozici výhodou
  • znalost pneumatických a hydraulických systémů výhodou

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • docházkový bonus
  • příspěvek na sport a kulturu, penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování

  • lokalitu: jižně od Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.