MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (30.000 - 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Chcete pracovat pro jednoho z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v regionu? Chcete být součástí marketingového oddělení? Nebojíte se být u marketingové podpory při zavádění výrobků na trhu? Pošlete nám Váš životopis! Hledáme posilu do týmu na pozici: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (30.000 - 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Budete mít na starosti přípravu marketingové komunikace při uvedením výrobku na trhu
  • Tvorba marketingového obsahu
  • Spolupráce napříč odděleními včetně komunikace s kolegy ze zahraničí a jejich koordinace
  • Komunikace s globálním marketingovým oddělením a externími agenturami
  • Překlad tištěných a digitálních materiálů
  • Součinnost na přidělených operativních úkolech

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru nebo marketingu výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Nadání zjistit potřeby zákazníků
  • Ochotu ke spolupráci napříč odděleními i v zahraničí
  • Schopnost určit priority, věnovat se detailům a koordinovat aktivity týmu
  • Ochotu pracovat na více úkolech naráz

Co nabízíme?

  • Možnost samostatné práce
  • Podpora dalšího profesního rozvoje
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené + 3 dny k odpočinku
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost zacvičit si v prostorách společnosti

  • Místo výkonu práce okres Šumperk