ELEKTRONIK S ŠESTKOU (28-32.000Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Jste angličtinář s platnou elektro vyhláškou? Chcete se zdokonalit v oboru a nebojíte se angličtinu použít? Přidejte se k nám do týmu na pozici: ELEKTRONIK S ŠESTKOU (28-32.000Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • elektrooprava závad na strojích ve výrobě
  • diagnostika a oprava řídících systémů a PLC komponentů
  • preventivní prohlídky
  • podílení se při plánování a nákupu dílů
  • spolupráce s techniky při opravách strojů
  • práce na 1 směnu

Co požadujeme?

  • elektrovzdělání - slaboproud
  • platná vyhláška 50/1978 Sb. § 6
  • aktivní komunikativní znalost AJ - úroveň B1
  • orientace v elektro dokumentaci strojů
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • ohodnocení respektující úroveň znalostí a dovedností
  • prémie ve výši 20%
  • vzdělávací kurzy a školení
  • dovolená 5 týdnů a 3 sickdays
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Šumpersko