TECHNIK/TECHNOLOG (33 - 40.000 KČ)

33000 - 40000 Kč

Působíte ve strojařině dva roky a více? Baví Vás vymýšlet nová řešení? Hledáte práci v perspektivní společnosti, která nabízí zajímavé benefity? Tak neváhejte a ozvěte se nám! Mezinárodní společnost působící na Hodonínsku přijme do svého týmu šikovnou posilu na pozici Technik/Technolog (33 - 40.000 KČ)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Kvartální odměny

Pracovní náplň

  • Úzká spolupráce s oddělením údržby při odstraňování poruch
  • Uvolňování procesů dle svých pravomocí
  • Kontrola/výměna připravených forem
  • Komunikace s laboratoří při přípravě vzorků
  • Operativní řešení technických problémů

Co požadujeme?

  • Dokončené SOU/SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti ze strojírenské/automotive nebo plastikářské výroby
  • Týmového ducha
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Nebát se pracovat ve 12h provozu (denní/noční)
  • Pokud umíte jazyk, je to pro Vás výhoda ne však podmínka
  • Co nebudete znát, to Vás naučíme

Co nabízíme?

  • Pozici, na které se nudit nebudete
  • Týden dovolené
  • Závodní stravování
  • Pečlivé proškolení
  • Pravidelnou mzdu a další bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Lokalita: Hodonínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Pavla Zítková DiS.
HR Consultant

+420773737662
industry@acjobs.cz
Skype

Divize Engineering