TESTER INFOTAINMENTU (až 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máš zkušenosti s testováním autorádií a jejich konektivitou nebo jsi absolvent technické školy se zájmem pro automotive? Chceš prohlubovat své znalosti a pracovat v prima partě? Pak mi pošli svůj životopis! Mezinárodní společnost působící v automotive hledá posilu do týmu na pozici: TESTER INFOTAINMENTU (až 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • testování funkčnosti jednotek infotainmentu
  • reporting vygenerovaných chyb a výsledků testování
  • provádění zkušebních jízd v terénu s testováním nových jednotek
  • práce s technickou dokumentací a normami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou)
  • znalost anglického jazyka (alespoň schopnost číst technickou dokumentaci)
  • alespoň základní znalost elektroniky vozu
  • orientace v oblasti konektivity je velkou výhodou
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • systém Cafeterie
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zprostředkování Multisport karty
  • pozice je vhodná pro muže i ženy

  • termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!