BRUSIČ NA KULATO/PLOCHO (25-30.000 Kč + bonusy)

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenost jako Brusič na kulato a plocho nebo máte zkušenosti jen ze školních praxí? Hledáte jistotu stabilního zaměstnání? Chcete pracovat jen na jednu směnu? Výrobní společnost s mezinárodním přesahem hledá do svého týmu novou posilu na pozici: BRUSIČ NA KULATO/PLOCHO (25-30.000 Kč + bonusy)

Pracovní náplň

  • Broušení na kulato a na plocho
  • Obsluha rovinné a hrotové brusky
  • Čtení výkresové a technické dokumentace
  • Provádění vstupní a výstupní kontroly výrobků

Co požadujeme?

  • Min. vyučení, nejlépe v oboru obráběč kovů
  • Praxe na pozici brusič výhodou
  • Manuální zručnost
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pravidelný měsíční bonus
  • Dotované závodní stravovaní
  • Uplatnění pro ABSOLVENTY
  • Možnost ubytování /příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost kariérního růstu

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: 20 min. od metra Kobylisy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!