ODBORNÍK V OBLASTI TECHNICKÉHO COTNROLLINGU (35.000 - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Chcete pracovat pro společnost, kde je skvělá atmosféra na pracovišti? Máte praxi v controllingu? Chcete využít znalost anglického jazyka? Pošlete nám Váš životopis a přidejte se k nám do týmu na pozici: ODBORNÍK V OBLASTI TECHNICKÉHO CONTROLLINGU (35.000 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Budete oporou lokálního oddělení controllingu, ale zároveň budete odpovídat za uzávěrkové operace dalších filiálek
  • Ponesete odpovědnost za kontrolu dat v SAPu, datovou kvalitu a nastavené procesy
  • Pomoc při zpracování korporátních projektů v oblasti financí a controllingu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost MS Office a výhodou Vám bude znalost SAPu
  • Praxi v oblasti financí a controllingu
  • Schopnost pracovat samostatně a flexibilně

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pravidelné navyšování mzdy + roční bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné stravování
  • Možnost osobního a kariérního rozvoje
  • Jazykové kurzy
  • Pozice je vhodná pro ženy i muže
  • Místo výkonu práce: okolí České Třebové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.