KONSTRUKTÉR s NJ (35-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Český Krumlov

Jste technicky založený člověk, který má alespoň částečnou praxi v oblasti 3D konstrukce? Hledáte nové výzvy a možnost dalšího rozvoje? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Výrobní mezinárodní společnost se silným zázemím a hledá pro rozšíření svého týmu novou posilu na pozici: KONSTRUKTÉR s NJ (35-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • Návrhy konstrukčních změn
  • Příprava potřebných podkladů a dokumentů
  • Spolupráce s vývojovým oddělením v zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Komunikativní NJ
  • Znalost 3D konstrukce v rámci kreslícího programu
  • Řidičský průkaz sk. B a možnost dojíždění vlastním automobilem

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Český Krumlov