PROCESNÍ/ PROJEKTOVÝ INŽENÝR - NOVÉ PROCESY (40-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte praxi se zaváděním nových projektů do výroby a kontrolou a vedením tohoto procesu? Pokud ano a mluvíte k tomu anglicky tak vám nabízíme pozici PROCESNÍ/ PROJEKTOVÝ INŽENÝR - NOVÉ PROCESY (40-55.000 Kč).

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • zavádění nových procesů a kontrola stávajících
  • realizace změn v rácmi projektu
  • evidence a správa změnových řízení
  • komunikace s oddělením vývoje a se zákazníkem

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • praxi se zaváděním nových procesů do výroby
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost konstrukčních programů CAD výhodou

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • 13. mzdu
  • prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dopravu
  • pozice je vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: cca 25 minut od Plzně