OBCHODNÍK PRO SMITIO

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi mladý, akční, hladový člověk? Nebojíš se vydělávat? Jsi přínosem? Baví tě dělat věci, které dávají smysl? Jsi nejlepší? Pracuj s nejlepšími! U nás ve SMITIU hledáme specialistu, specialistu na obchod! Jsi obchodník tělem i duší? Dej si závazek! Jdi do toho! Dotáhni to konečně! Vyvíjíme unikátní kariérní platformu, která spojuje IT talenty s jejich budoucími projektovými týmy nejrychlejším možným způsobem.

Pracovní náplň

  • Obchodovat unikátní kariérní IT plaftormu
  • Ověřovat spokojenost svých klientů s produktem a podávat návrhy produktovému týmu na zlepšení produktu
  • Identifikovat a komunikovat s potenciálními zákazníky
  • Občas se setkávat osobně s klienty, prezentovat produkt a nabízet naše služby

Co požadujeme?

  • Zkušenost z oblasti prodeje, telemarketingu nebo consultingu
  • Schopnost navazovat obchodní kontakty a rozvíjet vztahy s klienty
  • Zkušenosti a zájem o HR nebo IT technologie výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na unikátním projektu s potenciálem mezinárodního růstu
  • Obrovský prostor pro seberealizaci
  • Neformální prostředí a skvělého šéfa
  • Časovou flexibilita
  • Smích vedoucího na každodenním pořádku

  • Místo výkonu Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu marton@acjobs.cz.