BEZPEČNOSTNÍ SPECIALISTA (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Jsi ajťák a klasické IT tě nenaplňuje? Jsi tvůrčí a rád/a by ses posunul/a někam dál? Hledáme novou posilu pro oblast bezpečnosti IT! Přidej se k nám! BEZPEČNOSTNÍ SPECIALISTA (45-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • realizace a údržba systému informační bezpečnosti
  • implementace bezpečnostní politiky
  • monitoring a inovace systému, vyhodnocení rizik
  • podpora provozu a rozvoje
  • školení zaměstnanců
  • správa agendy a dokumentace informační bezpečnosti

Co požadujeme?

  • SŠ s maturitou v technickém oboru výhodou
  • angličtina na pokročilé úrovni
  • min 1 rok praxe v oboru v řízení bezpečnosti
  • všeobecný přehled v oblasti informační a komunikační technologie
  • výhodou znalost Linux, ISO27001, GDPR
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená 5 týdnů
  • výběr z 8 dotovaných jídel / příspěvek na stravování
  • kafeterie
  • životní a penzijní připojištěni
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Pardubice