ODBORNÍK NA TESTOVÁNÍ DPS (31-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

31000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Chcete pracovat pro mezinárodní korporaci? Máte elektrotechnické vzdělání? Rádi tvoříte manuály a technickou dokumentaci? Pošlete nám Váš životopis a staňte se součástí našeho týmu na pozici: ODBORNÍK NA TESTOVÁNÍ DPS (31-33.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Tvorba manuálů, technické dokumentace a specifikací
  • Objednávání a oživování testrů DPS
  • Spolupráce se zahraničními dodavateli
  • Řešení reklamací
  • Zpětná vazba a úprava specifikací
  • Výstavba nových linek

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Odbornou způsobilost vyhlášku 50/78 Sb. §5 a více
  • Schopnost navrhovat DPS
  • Znalost mikroprocesorové techniky a měření elektrických veličin
  • Analytické myšlení a zručnost
  • Schopnost komunikovat v AJ jak písemnou, tak ústní formou
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Široký výběr jídel v naší kantýně za více než příznivé ceny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Online systém Vámi volitelných benefitů
  • Proplacené přesčasy nebo možnost vybrat si náhradní volno
  • Možnost práce s nejmodernějšími technologiemi

  • Místo výkonu práce Pardubice