KOORDINÁTOR PROJEKTŮ - KONSTRUKCE

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máš zkušenosti v konstrukci a s vedením projektů? Chceš se realizovat v oblasti automotive a konstrukci? Zajímá tě práce ve společnosti, která spolupracuje se světovými automobilovými značkami? Pak mi neváhej poslat svůj životopis! Mezinárodní automotive společnost hledá posilu na pozici: KOORDINÁTOR PROJEKTŮ - KONSTRUKCE

Pracovní náplň

  • koordinace projektů a správa veškeré technické dokumentace
  • spolupráce s vývojovým oddělením
  • odpovědnost za dodržení kvality a termínů a realizaci změn v technické dokumentaci
  • vytváření doprovodné dokumentace k vozům
  • návrhy na implementaci automatizace
  • komunikace se zahraničními obchodními partnery

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • praxi v konstrukci a s vedením projektů v automotive podmínkou
  • němčinu na komunikativní úrovni – komunikace s německými zákazníky
  • znalost výkresové dokumentace ve 2D
  • zkušenosti s vedením lidí
  • flexibilitu, týmového ducha, spolehlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny sick days
  • dotovanou Multisport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování a firemní kantýnu
  • pozice je vhodná pro muže i ženy

  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu zaměstnání: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!