PROCESNÍ ÍNŽENÝR - CHEMIE (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Mluvíte plynule německy nebo anglicky? Domluvíte se s každým na všem? Máte zkušenost s procesy galvanického pokovování? Odpověděli jste si na vše ANO? Těším se na Váš životopis v českém i anglickém jazyce! Pro strojírenskou společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici: PROCESNÍ ÍNŽENÝR - CHEMIE (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Technologický dohled nad výrobním procesem
  • Návrh a zlepšování procesů
  • jednání a komunikace s dodavateli
  • Příprava a aktualizace dokumentace procesů
  • Implementace výrobních strojů a nástrojů.

Co požadujeme?

  • Vzdělání chemického směru
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s procesy galvanického pokovování
  • Znalost dokumentace FMEA, Process Flow diagramu, výroby vizuálních pomůcek, SPC
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • 25 dnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okolí Bystřice nad Perštnejem
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.