DISPEČER/-KA (30-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Chcete využít svůj potenciál a baví Vás práce v oblasti dopravy? Máte německý jazyk na komunikativní úrovní? Přepravní společnost hledá do svých řad kolegu na pozici DISPEČER/-KA DOPRAVY.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění, plán a organizace přeprav
  • Řešení případných problémů
  • Dohled nad přepravou
  • Koordinace, vedení a motivace řidičů
  • Komunikace se zákazníky a se zahraničím
  • Plán trasy a cesty jednotlivých vozidel

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici - 1 rok
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost vést kolektiv řidičů
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilitu a odolnost vůči stresu
  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Možnost využití cizích jazyků
  • Zázemí stabilní a silní společnosti
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání a rozvoj
  • Služební telefon pro osobní využití
  • Zajímavou, rozmanitou a samostatnou práci
  • Vhodné pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Stříbro + cca 20 minut