KONSTRUKTÉR PRO VÝVOJ

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Jste skvělý konstruktér, ale chcete být za svou práci náležitě ohodnocení? Nebo jen hledáte novou výzvu v podobě zajímavé pracovní příležitosti? Chcete pracovat v ryze české společnosti, která je narostou špičkou ve svém oboru? Pak už není na co čekat! Zašlete mi svůj životopis, ráda vám předám bližší informace! Hledáme KONSTRUKTÉRA PRO VÝVOJ

Pracovní náplň

  • návrhy a technické studie + kompletní vývoj produktů po mechanické stránce
  • návrhy dílů a kompletní vedení vývoje po mechanické stránce
  • vedení a úpravy technické dokumentace
  • spolupráce napříč odděleními, úzce pak s prototypovou dílnou a zkušebnou

Co požadujeme?

  • vzdělání ve strojírenství
  • velmi dobrou znalost práce ve 3D CAD systémech
  • nadšení pro konstruování
  • aspoň krátkou praxi v konstrukčním oddělení výrobní společnosti

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí rostoucí společnosti
  • velice zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost seberealizace
  • další profesní růst
  • práci v moderním prostředí
  • konstruktéři jsou nejdůležitějším článkem společnosti, umíme vás ocenit!

  • Místo výkonu práce: vítáme kandidáty z Příbora, Frýdku-Místku, Ostravy, Nového Jičína a okolí!