ELEKTROMECHANIK S ŠESTKOU (32-37.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Vlastníte vyhlášku 50 §6 ? Máte zkušenosti s opravou strojů a chcete se podílet na vytváření vhodných řešení pro zlepšení efektivity výrobních strojů a zařízení? Pošlete mi Váš životopis! Stabilní společnost hledá do menšího kolektivu údržby novou posilu na pozici: ELEKTROMECHANIK S ŠESTKOU (32-37.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba výrobních strojů
  • Odstraňování závad na výrobních strojích
  • Zajišťovat montáž a odzkoušení řídicích obvodů a ovládacích prvků výrobních zařízení.
  • Podílet se na sestavování, zkoušení, oživování a opravy finálních sestav a systémů automatizace, organizační a výpočetní techniky

Co požadujeme?

  • Vyhlášku 50/1978 §6
  • Zkušenost se servisem výrobních strojů (i po mechanické stránce)
  • Znalost PLC
  • Orientaci ve čtení technické dokumentace

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti NE automotive
  • Prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Sleva na firemní produkty
  • Nástup IHNED
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Jičín