OPERÁTOR KVALITY (20-23.000 Kč)

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Hledáte pozici v kvalitě? Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Umíte pracovat s měřidly? Pokud máte zájem o pozici OPERÁTOR/KA KVALITY, pak nám pošlete Váš životopis!!!

Pracovní náplň

  • Kompletní vstupní a výstupní a průběžná kontrola
  • Srovnání s výkresovou dokumentací
  • Práce s měřidly
  • Dodržování pracovních postupů
  • Komunikace s výrobou, logistikou, expedicí

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ
  • Anglický jazyk (písemná forma výhodou)
  • Zkušenosti z kvality z výrobní společnosti (výhodou)
  • Čtení technické dokumentace
  • Spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Školení, jazykové kurzy, kafeterie
  • Moderní pracovní prostřední
  • Hledáme muže i ženy
  • Lokalitu: okres Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.