SERVISNÍ TECHNIK CCTV (25-35.000 Kč) - PRAHA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte prokazatelnou praxi na technické pozici? Vyznáte se v kamerách a dalších zabezpečovacích zařízeních? Rádi komunikujete se zákazníky a nevadí Vám ani denní cestování? Pak se nám neváhejte ozvat! Nadnárodní společnost s přesahem do IT hledá posilu do právě se rozšiřujícího týmu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK CCTV (25-35.000 Kč) - PRAHA

Pracovní náplň

  • Instalace, údržba a opravy kamerových systémů
  • Správa zařízení přímo u zákazníka
  • Cestování k zákazníkům
  • Školení uživatelů
  • Komunikace s dalším oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro, případně odpovídající praxe
  • Praxe na technické pozici s CCTV podmínkou
  • Vyhláška 50/78 sb., min. § 5 podmínkou
  • Znalost AJ alespoň na úrovni čtení dokumentace
  • Zkušenost se zabezpečovacími systémy výhodou
  • ŘP sk. B a ochota cestovat
  • Pro-zákaznický přístup a profesionální vystupování
  • Samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Skvělý tým zkušených profesionálů
  • 23 dní dovolené + 2 dny Sick Day
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon a notebook
  • Stravenky
  • Firemní akce a další odborná školení
  • Fixní mzdu a bonusovou složku

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: ASAP, nebo dle dohody
  • Lokalita: Praha