SW Developer (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte praxi s programovaním v různých jazycích? Pojmy jako Docker, Gitlab, Nodes Vám nejsou cizí? Chcete mít různorodou práci? Pak se nám neváhejte ozvat! Ryze česká společnost hledá posilu pro rozšíření týmu, a to na pozici: SW Developer (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Programování a vývoj převážně webových aplikací
  • Úprava SW a uvádění systému do provozu
  • Řešení technických problémů
  • Komunikace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ se zaměřením IT
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení dokumentace
  • Znalost programovacích jazyků C/C++, Java, Python
  • Zkušenost s Docker, Gitlab, Nodes
  • Znalost operačního systému Linux výhodou
  • Zkušenosti s tvorbou webových aplikací a databázových aplikací
  • Analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti
  • Práci na zajímavých technických projektech
  • Profesní růst a pravidelné vzdělávání
  • 4 týdny dovolené, 2 dny Sick Days
  • HomeOffice po dohodě

  • Pozice je vhodná pro muže a ženy
  • Nástup co nejdříve
  • Lokalita: Kolín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.