SEŘIZOVÁNÍ CNC STROJŮ (26.000 – 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Chcete zajímavou práci ve stabilní strojírenské firmě? Čtení technické dokumentace máte v malíčku? Baví Vás pracovat v systému Heidenhaim? Pošlete nám Váš životopis! Hledáme posilu do týmu na pozici: SEŘIZOVÁNÍ CNC STROJŮ (26.000 – 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Seřizování CNC strojů
  • Vyrábění jednotlivých dílů včetně jejich kontroly
  • Výměna nástrojů na 3 až 5 osých CNC strojích
  • Práce v systému Heidenhaim, Fanuc a Sinumeric

Co požadujeme?

  • Výuční list
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Schopnost programování v systémech Heidenhaim, Fanuc, Sinumeric
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené spolu s dotovanou dovolenou na Slovensku
  • Obědy v kantýně za minimální ceny
  • Příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění 6.000 Kč ročně
  • Další firemní benefity jako sportovní dny, výhodné tarify, odměny při životních výročích, benefitní karta a spousta jiného
  • Pozice je vhodná pro muže a ženy

    Místo výkonu práce: okres Olomouc