EKONOMICKO-OBCHODNÍ MANAŽER (60-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Jsme menší výrobní firma se zahraničním zázemím, která nyní hledá stěžejní článek svého týmu. Potřebujeme někoho, kdo zastřeší ekonomické a HR oddělení, bude pravou rukou jednatele společnosti a bude často komunikovat i s matčinou společností v zahraničí. Pošlete mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce a já Vám ráda představím bližší informace. EKONOMICKO-OBCHODNÍ MANAŽER (60-75.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • zastřešení ekonomického a personálního oddělení, zodpovědnost také za nákup avýpočty cen a nákladů
  • vedení menšího týmu + spolupráce s externí účetní firmou
  • ekonomické rozbory a analýzy
  • plánování a nastavování jednotlivých strategií
  • příprava kalkulací, počítání režií
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • vzdělání ekonomického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • silné manažerské schopnosti
  • strategické a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • práci pro menší společnost s přátelskou atmosférou
  • velké rozhodovací kompetence
  • možnost nastavování firemní strategie
  • podřízenost přímo jednateli společnosti
  • férové mzdové ohodnocení
  • pracovní doba standardně 7:00-15:30
  • firemní mobilní telefon a notebook
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • nástup ihned

    Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Šumperku, Zábřehu, Uničova či Rýmařova