VEDOUCÍ MONTÉRŮ V ZAHRANIČÍ (38.000 - 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Chcete pracovat pro společnost, která je již desítky let průkopníkem v inovacích? Máte chuť vést tým? Máte zkušenosti s montážemi a prací na stavbě? Pošlete nám Váš životopis. Hledáme na pozici: VEDOUCÍ MONTÉRŮ V ZAHRANIČÍ (38.000 – 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Vedení a kontrola podřízených montérů
  • Organizace montáží a dohled na stavbě
  • Příprava podkladů pro stavbu
  • Koordinace materiálů a nářadí
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a výrobou

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost s montážemi a prací na stavbě
  • Znalost německého nebo anglického jazyka
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Schopnost vést svěřený tým
  • Dobré organizační schopnosti, odolnost vůči stresu a schopnost improvizace
  • Zkušenosti na pozici stavbyvedoucího výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní firmě a motivující finanční ohodnocení
  • Náborový příspěvek 20.000 Kč
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost jazykových kurzů
  • Firemní benefity jako stravenky, zvýhodněné volání aj.
  • Pozice je vhodná pro ženy i muže