INŽENÝR PROJEKTU S AJ - ELEKTRO (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenost se slaboproudem, vedením lidí a domluvíte se anglicky? Výborně, to jste náš člověk! Reagujte českým i anglickým životopisem. Mezinárodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni do týmu na pozici INŽENÝR PROJEKTU S AJ - ELEKTRO (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení týmu zaměstnanců
  • specifikace řešení systému monitorování stavu
  • vedení projektu, montáže
  • administrativa, nabídky
  • cestování

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti strojírenství nebo elektro
  • platnou vyhlášku č.50 §7
  • angličtinu na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničím)
  • znalost programu Autocad,
  • základy SQL
  • MS Office 365, SAP - výhodou

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní nadnároní společnosti
  • roční prémie
  • auto i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené, sick days
  • Cafeterie
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Ostravsko
  • pozici vhodnou pro muže i ženy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.