TESTER TELEKOMUNIKAČNÍCH ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Chcete pracovat v oblasti telekomunikací? Preferujete práci formou živnostenského listu? Máte komerční praxi s testováním? A hledáte novou příležitost? Jste-li dle požadavků tím správným uchazečem, reagujte ihned TESTER TELEKOMUNIKAČNÍCH ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň

  • Testování integračních platforem a signalizace
  • Konfigurace IP telefonie a protokolů
  • Příprava uživatelských aplikací
  • Administrace interních systémů
  • Tvorba testovacích scénářů

Co požadujeme?

  • Komerční praxi v oblasti testování
  • Orientace v oblasti telco technologií
  • Znalost oblasti sítí a síťových protokolů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • SŠ či VŠ technického zaměření

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci na mezinárodních projektech v oblasti telekomunikací
  • Možnost práce na ŽL
  • Flexibilní pracovní doba
  • Využití moderních IT technologií

  • Místo výkonu práce: Praha