SENIOR FINANČNÍ KONTROLOR/KA (48.000 - 53.000 Kč)

Neaktivní nabídka

48000 - 53000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Chcete pracovat pro společnost, která je zárukou nejmodernějších technologií? Baví Vás zpracovávat analýzy nákladů? Vynikáte v přípravě reportů? Zašlete nám svůj životopis! Hledáme posilu do našeho skvělého týmu na pozici: SENIOR FINANČNÍ KONTROLOR/KA (48.000 – 53.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Analýza a sledování nákladů na materiál, práci a režii
  • Plánování finančních toků, strategie
  • Příprava podkladů a reportů pro vedení společnosti
  • Projektový controlling
  • Ekonomická podpora pro různá střediska
  • Spolupráce napříč odděleními, ostatními závody a centrálou

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • Znalost účetních principů
  • Praxi na obdobné pozici v controllingu ve výrobní společnosti
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce, pokud se domluvíte i německy je to pro Vás výhoda
  • Znalost práce s MS Office, výhodou bude zkušenost se SAPEM
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost analytického uvažování a dobré organizační schopnosti
  • Ochotu pracovat v týmu, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci na různých projektech
  • Příspěvek ve výši min. 22.000 Kč ročně na volnočasové aktivity, penzijní připojištění aj.
  • Odměny za pracovní výkon až 40.000 Kč ročně
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní prostory
  • Stravenky, které můžete využít v závodní jídelně
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Spolupráci s odborníky ve svém oboru
  • Pozice je vhodná pro ženy i muže

  • Místo výkonu práce: okres Olomouc