SENIOR TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Máte odborné znalosti a víceletou praxi v oblasti technologie obrábění a svařování? Domluvíte se ideálně anglicky? Výborně, tak zašlete životopis! Strojírenská společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SENIOR TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (50-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení zlepšování kvality, produktivity a efektivity procesů
  • řešení technologických problémů
  • zpracovávání výrobních postupů z hlediska navržených technologií a normotvorby
  • optimalizace výrobních procesů - obrábění a svařování
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • zkušenosti s obráběním, svařováním
  • zkušenosti s optimalizací procesu obrábění v kusové výrobě
  • zkušenost na obdobné pozici
  • angličtinu na středně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • příspěvek na životní pojištění
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy, podpora osobního rozvoje
  • jazykové kurzy
  • možnost ubytování

  • místo výkonu práce: Bruntálsko
  • pozici vhodnou pro muže i ženy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.