OBCHODNÍ ZÁSTUPCE CCTV (60-80.000 Kč) - PRAHA

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

Jste zapálený Consultant, nebo ostřílený obchodník? Víte, co je to zkratka CCTV? Chcete mít volnost, přesto zkušený tým za zády? Pak se nám neváhejte ozvat! Mezinárodní společnost hledá posilu do právě se rozšiřujícího obchodního týmu pro nepřímý prodej v oblasti CCTV, a to na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE CCTV (60-80.000 Kč) - PRAHA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • B2B prodej speciálních kamerových zařízení
  • Rozšiřování partnerského portfolia (tvorba příležitostí, akviziční práce)
  • Péče o stávající partnery (školení, informace o produktovém portfoliu, speciálních akcích aj.)
  • Vedení samostatných obchodních jednání
  • Uzavírání obchodních případů
  • Podpora partnerů při prodeji - analýza konkrétních detailních potřeb zákazníka, mapování projektu a návrhy řešení

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru, případně SŠ s adekvátní praxí
  • Praxi alespoň 4 roky na obchodně i technicky orientované pozici
  • Výbornou orientaci v oboru CCTV, výhodou i v IP video security
  • Zkušenost s obchodním jednáním a tvorbou nabídek
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace
  • Flexibilitu - cestování hlavně po ČR
  • Samostatnost, výborné komunikační dovednosti, orientaci na výsledek

Co nabízíme?

  • Práci s velmi zajímavým produktem
  • Mzdu složenou z fixní částky a motivujícího bonusu (s možným postupným navýšením)
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené a 2 dny sick days
  • Stravenky a Multisport kartu
  • Firemní akce

  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: ASAP
  • Lokalita: Praha, Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.