SERVISNÍ TECHNIK

mzdové ohodnocení

Přerov

Pozor! Výzva pro zkušené elektrikáře! Pojďte se stát posilou technické podpory ve významné strojírenské společnosti! Máte platné elektro oprávnění a komunikativní angličtinu? Pošlete mi svůj životopis a přidejte se k nám do týmu! Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá: SERVISNÍ TECHNIK

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • řešení poruch v prostředí firmy
  • servisní činnost
  • zaškolení pracovníků ohledně instalací a uvádění do provozu
  • výpomoc v realizaci instalací, provozu a údržby
  • účast na vývoji a testech produktů
  • pomoc při tvorbě školících materiálů
  • spoluúčast na sjednocení servisní dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ zaměřené na elektrotechniku
  • platná vyhláška č. 50/1978 Sb. §6
  • znalost výkresové dokumentace
  • komunikativní AJ podmínkou
  • praxe s náhradními díly a servisem
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení respektující úroveň znalostí
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená 25 dní
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • odměny za výsledky firmy
  • závodní stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • vzdělávací jazykové kurzy
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: okolí Lipníku nad Bečvou