APLIKAČNÍ INŽENÝR PRO STROJÍRENSKOU SPOLEČNOST (36.000 - 42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

36000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Chcete pracovat pro společnost, která je již desítky let průkopníkem v inovacích? Skvěle se orientujete v technické dokumentaci? Rádi plánujete a navrhujete konstruktivní řešení pro systémy? Potom nám zašlete Váš životopis. Aplikační inženýr pro strojírenskou společnost (36.000 – 42.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zlepšování a optimalizace procesů
  • Plánování a návrhy konstruktivních řešení
  • Monitorování během zavádění
  • Kalkulace a tvorba cenových nabídek
  • Koordinace a komunikace s ostatními odděleními a managementem
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Výhodou bude znalost druhého jazyka
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Schopnost nacházet řešení a pracovat pod tlakem
  • Organizační schopnosti
  • Výhodou bude praxe na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek 20.000 Kč
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost jazykových kurzů
  • Další benefity jako je zvýhodněné volání či závodní stravování
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce okres Přerov