ASISTENT/KA OBCHODNĚ-TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ (28-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máš základní technické znalosti, ale chceš se realizovat spíše v administrativě? SAP ti není cizí a chceš využít svojí znalost němčiny? Pošli mi životopis na: vlckova@acjobs.cz! Možná jsi právě ty naše nová : ASISTENTKA OBCHODNĚ-TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ (28-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • správa kusovníků
  • kontrola správnosti údajů dle technické dokumentace
  • běžná administrativní práce na pc

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • alespoň mírně pokročilou znalost německého jazyka
  • ochotu čas od času pracovně vyrazit do Německa

Co nabízíme?

  • moderní a klidné pracovní prostředí
  • zkrácenou pracovní dobu
  • možnost práce z domova
  • jazykové kurzy zdarma
  • výroční prémie
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Plzeň