VÝVOJOVÝ INŽENÝR Junior

Neaktivní nabídka

38000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jsi čerstvý absolvent VŠ v oboru elektro nebo máš již nějaké zkušenosti? Láká tě oblast programování? Jsi fanda do nových technologií a zajímá tě oblast Industry 4.0? Chceš se realizovat na zajímavých projektech a pracovat s nejnovějšími technologiemi? Pak mi pošli svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do týmu na pozici: VÝVOJOVÝ INŽENÝR Junior

Pracovní náplň

  • Vývoj podpůrných aplikací v oblasti Industry 4.0
  • Tvorba aplikací Android nebo iOS
  • Návrh SW v projektech Industry 4.0
  • Spolupráce s kolegy i na mezinárodní úrovni

Co požadujeme?

  • VŠ v elektro oboru
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Znalost programování v C/ C#/ C++
  • Orientaci v oblasti automatizace
  • Orientaci v technické dokumentaci a výkresech

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Příležitost pro ABSOLVENTY
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Balíček Benefit plus
  • Multisport kartu
  • Bonusy za docházku a další lákavé benefity
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!