VEDOUCÍ VÝROBY V AUTOMOTIVE (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Máte praxi z vedením výroby v automotive a domluvíte se anglicky? Nevadí Vám práce pod tlakem a vynikáte ve vedení kolektivu? Pošlete nám svůj životopis na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY V AUTOMOTIVE (50-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování a řízení výroby v určené kvalitě a zlepšování její efektivnosti a účinnosti
  • Odpovědnost za plnění výrobního plánu
  • Motivace a vedení pracovníků v daném oddělení
  • Určování personálních a strojních kapacit společně s řízením výroby
  • Vedení výrobní dokumentace, analýza výrobních dat a reporting

Co požadujeme?

  • Praxi na dané pozici v oblasti automotive !PODMÍNKOU!
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
  • Znalost SAP výhodou

Co nabízíme?

  • 13. plat a zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na dopravu a cafeterii
  • Prémie
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy

  • Lokalita: Žatec