NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Jsi zkušený/á v oblasti nákupu a hledáš novou pracovní výzvu? Nebojíš se práce pod tlakem v automotive společnosti? Máš rád/a nové výzvy? Neváhej a zúčastní se výběrového řízení na pozici NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyhodnocování požadavků objednávek a vystavování objednávek
  • Kontrola dodržování smluvních podmínek při dodávkách
  • Podílení se na zajišťování výběru dodavatelů dle nejvhodnějších nabídek dle předem specifikovaných parametrů
  • Vyřizování reklamačních řízení s dodavateli
    příprava podkladů pro vyjednávání, vedení nebo participace na kontraktačních jednáních, vedení poptávkových řízení a jejich vyhodnocení

Co požadujeme?

  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Výbornou znalost MS Office – Excel
  • Schopnost přinést inovativní řešení problémů
  • SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici nákupu minimálně 2 roky

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Kvalitní pracovní zázemí
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy

  • Lokalita: Teplice