SILÁK VE VÝROBĚ (18.000 – 22.000 Kč)

Neaktivní nabídka

18000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Neradi při práci sedíte a nudíte se? Jste akční člověk, kterému nevadí zvednout těžká břemena a přesunout je? Jste ochoten pracovat na 2směnný provoz s volnými víkendy? Tak hledáme přímo tebe!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • 2směnný provoz bez nočních a víkendů
  • Práce na počítači
  • Řezání materiálu na míru (hliník, ocel, plast,…)
  • Práce s ruční pilou a drobné obrábění
  • Příprava materiálů na další proces výroby

Co požadujeme?

  • Základní znalost práce na počítači
  • Vyučení ve strojním průmyslu nebo praxi ve výrobě
  • Smysl pro detail

Co nabízíme?

  • Plat 18.000 – 22.000 Kč
  • 13. plat
  • Stravování ve firemní jídelně (oběd za 34Kč)
  • Moderní a čisté prostory firmy
  • Penzijní pojištění po 3 letech
  • Práce na HPP
  • Lokalita Velká Bíteš

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.