PLZEŇ - ELEKTROMECHANIK (26 - 30.000 KČ)

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu? Jste manuálně zruční, orientujete se v technické dokumentaci a chcete pracovat ve významné výrobní společnosti? Pak jste ideální kandidát! Stabilní společnost v Plzni hledá pracovníka na pozici: ELEKTROMECHANIK (26 - 30.000 KČ)

Volné víkendy

Pracovní náplň

  • Kompletace elektrických komponentů
  • Odpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce ve dvousměnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Praxi v oboru - výhodou ne podmínkou (absolventi jsou vítáni)
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 5
  • Ochotu pracovat na dvě směny bez víkendů
  • Spolehlivost a pracovitost

Co nabízíme?

  • Zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • Týden dovolené navíc
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvky na stravování
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Plzeň