HORIZONTKÁŘ V MODERNÍM PROVOZU (30.000 - 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Chcete pracovat tam, kde se využívají nejmodernějších technologií? Je pro Vás zajímavé být součástí společnosti věnující se vývoji a výrobě vlastních výrobků? Máte zkušenosti s řídícím systémem Heidenhain? V tom případě nám zašlete Váš životopis na pozici: HORIZONTKÁŘ V MODERNÍM PROVOZU (30.000 - 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kompletní nastavení svěřeného obráběcího stroje a jeho obsluha
  • Ovládání stroje v co nejefektivnějším výkonu
  • Přesné měření dílů
  • Nastavení řezných nástrojů
  • Orientace ve výkresech a postupech
  • Kontrola zařízení a nápravy systémových chyb
  • Úzká spolupráce s oddělením BOZP

Co požadujeme?

  • Minimálně výuční list
  • Znalost práce se systémem Heidenhain a základů programování v CNC
  • Schopnost čtení výrobní dokumentace
  • Porozumění strojním funkcím a dovednost manipulování s obrobky
  • Ochotu kontroly vlastní práce, samostatnost a flexibilitu
  • Ranní/noční směna - 8 hod.

Co nabízíme?

  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den
  • Možnost si zvýšit kvalifikaci
  • Práci na zcela nových strojích
  • Možnost si přivydělat v rámci přesčasů
  • Práce je vhodná pro ženy i muže

  • Místo výkonu práce: Litovelsko