OPERÁTOR DŘEVOOBRÁBĚCÍCH STROJŮ (20-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

20000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Klatovy

Nejsi dřevo, ale práce s ním tě baví? Máš rád jeho vůni a baví tě ho formovat? Pokud zvládáš čtení v technické dokumentaci a hledáš práci na dvě směny, pak neváhej a o pošli mi životopis na: vlckova@acjobs.cz Staň se naším OPERÁTOR DŘEVOOBRÁBĚCÍCH STROJŮ (20-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • základní obsluha dřevoobráběcích strojů
  • upnutí a výměna nástrojů
  • práce dle výkresové dokumentace

Co požadujeme?

  • alespoň výuční list v technickém, nebo strojírenském oboru
  • pečlivost a chuť do práce
  • manuální zručnost

Co nabízíme?

    Nabízíme:
  • dvousměnný provoz
  • příspěvek na dopravu
  • volné víkendy
  • náborový příspěvek 10.000,-
  • dotované stravování
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: cca 20 minut od Horažďovic