LAKÝRNÍK – LITOVELSKO (23.000 – 27.000 Kč)

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Chcete zajímavou práci ve stabilní strojírenské firmě? Rozumíte si s barvami a tmelem? Práce na lakovně Vás baví? Pošlete nám Váš životopis a přidejte se k nám!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na mokré lakovně
  • Lakování pomocí vysokotlaké stříkací pistole
  • Příprava dílců a jejich tmelení
  • Práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • SŠ nebo výuční list technického zaměření
  • Alespoň minimální praxi s lakováním
  • Umíte pracovat s tmelem
  • Rádi se naučíte něco nového a nevadí Vám se
    zdokonalovat

Co nabízíme?

  • Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené spolu s
    dotovanou dovolenou na Slovensku
  • Obědy v kantýně za minimální ceny
  • Příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění 6.000 Kč ročně
  • Další firemní benefity jako sportovní dny, výhodné tarify, odměny při životních výročích, benefitní karta a spousta jiného
  • Pozice je vhodná pro muže a ženy

  • Místo výkonu práce Litovelsko