LAKÝRNÍK V MOKRÉ LAKOVNĚ (25.000 – 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Chcete využít své zkušenosti z lakovny ve strojírenské firmě, která neustále pracuje na modernizaci svého prostředí? Barvy, laky jsou to pravé pro Vás? Přidejte se k nám! LAKÝRNÍK V MOKRÉ LAKOVNĚ (25.000 – 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Lakování na mokré lakovně
  • Míchání barevné škály
  • Lakování pomocí vzduchové pistole
  • Spolupráce v rámci týmu

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s prací na lakovně
  • Výuční list
  • Důraz na kvalitní odvedení práce
  • Schopnost se naučit něco nového a zdokonalovat se

Co nabízíme?

  • Možnost ovlivnit výplatu podle Vašeho výkonu
  • Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené a různých společenských akcí
  • Možnost zvýšit si kvalifikaci a odborně růst
  • Stravenky a možnost dobrého jídla v naší jídelně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Prostějov