NÁKUPČÍ PRO NOVÝ PROJEKT (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Jsi akční člověk a nebojíš se výzev? Chceš být u startu nového projektu? Pokud máš navíc zkušenost s nákupem, nebo by se mu chceš věnovat, pak mi pošli životopis na: vlckova@acjobc.cz Buď náš nový: NÁKUPČÍ PRO NOVÝ PROJEKT (40-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    Pracovní náplň:
  • Nákup materiálů dle potřeby výroby
  • Včasné dodání všech složek pro výrobu
  • Příprava reportů aktuálního stavu nakoupených dílů
  • Péče o vztahy s dodavateli

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxe v oblasti nákupu, či řízení zásob
  • Přehled v logistických procesech výhodou
  • Řidičské oprávnění sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavou mzdu
  • Finanční bonusy a prémie
  • Fajn prostředí a super kolektiv
  • Prostředky pro úspěšné plnění úkolů
  • TÝDEN dovolené NAVÍC pro váš plnohodnotný odpočinek
  • I přes COVID máme nové projekty a rosteme!
  • Mnoho dalšího a ještě více!

  • Místo výkonu práce: 15minut od Tachova