ELEKTROMECHANIK VE VÝROBĚ (mzda dohodou)

20000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Baví vás elektro práce a rádi se naučíte něco nového? Chtěli byste zajímavou práci ve stabilní výrobní firmě? Přidejte se k nám! Úspěšná společnost, špička ve svém oboru, hledá posily na pozici: ELEKTROMECHANIK VE VÝROBĚ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • zjistíte poruchy a opravíte je aby vše fungovalo jak má
  • provedete údržbu vybraných elektro zařízení
  • všechny poruchy a opravy zapíšete
  • parťák pro práci vám bude technická dokumentace
  • budete spolupracovat i s kolegy/kolegyněmi z jiných oddělení

Co požadujeme?

  • schováváte v šuplíku výuční list v elektro oboru
  • máte platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. § 6
  • orientujete se v elektro zařízeních
  • setkali jste se s pneumatikou nebo hydraulikou? Vaše výhoda
  • nevadí vám práce v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • v rámci firmy se můžete vypracovat a povýšit
  • na dovolené si odpočinete 5 týdnů
  • přispějeme vám na dojíždění
  • za pravidelnou docházku vás odměníme navíc
  • za práci na směny mát příplatky
  • máme vydatné obědy v závodní jídelně za lepší cenu
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: okres Bruntál

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.