ANALYTIK PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBY (až 60 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Rozumíte prediktivní údržbě a condition monitoringu? Chcete se podílet na inovačních projektech v rámci výroby a logistiky? Pokud k tomu ovládáte angličtinu, hledáme právě Vás ! Člen nadnárodního koncernu hledá posilu do týmu na pozici: ANALYTIK PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBY (40-60 000 Kč)

Pracovní náplň

  • vytváření návrhů prediktivní údržby ve výrobě a logistice
  • spolupráce na otázkách Condition monitoringu v rámci koncernu
  • standardizace vizualizací prediktivní údržby
  • analýza stávajících postupů condition monitoringu
  • zavádění nových postupů a nástrojů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost v oblasti Condition monitoringu
  • znalost nástrojů datové analýzy
  • angličtina na středně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • příspěvek na stravování
  • dovolená navíc
  • zázemí stabilní společnosti
  • preventivní zdravotní program

  • místo pracoviště: Mladá Boleslav
  • pozice vhodná pro muže i ženy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.