SENIOR ELEKTRO PROJEKTANT - FOTOVOLTAIKY (50 - 90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste týmový hráč a setkal/-a jste se s projektováním fotovoltaických elektráren? Máte zájem podílet se na novém projektu? Umíte projekt designově doladit? Pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Úspěšná česká společnost, která působí v různých částech světa hledá zkušeného parťáka/parťačku na pozici: SENIOR ELEKTRO PROJEKTANT - FOTOVOLTAIKY (50 - 90.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • návrh a konfigurace fotovoltaických elektráren
  • technická a výkresová dokumentace
  • správa a kontrola dodavatelů
  • kooperace s ostatními kolegy a klienty
  • práce se softwarem AutoCAD

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • zodpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • kariérní růst
  • v případě zájmu je možnost jet do zahraničí ohledně projektu
  • pozice je vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Praha