VEDOUCÍ AUTOSERVISU SE SLUŽEBNÍM AUTEM (50 - 80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Domažlice

Hledáte novou práci na vedoucí pozici? Máte zkušenost z provozu poskytujícím servis automobilů a s vedením lidí? Pokud jste si odpověděli ANO, neváhejte a zašlete mi svůj aktuální životopis! Významná společnost poskytující autorizovaný servis a prodej automobilů hledá kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ AUTOSERVISU SE SLUŽEBNÍM AUTEM (50 - 80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za tým servisních techniků - plánování práce, koordinace, poradenství
  • komunikace se zákazníky
  • ověřování spokojenosti zákazníků
  • příprava a vedení auditu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici z prostředí provozu poskytující servis automobilů
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • zkušenost s vedením týmu
  • flexibilita, komunikativnost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti
  • bonusový systém
  • služební auto - možnost využít i k soukromým účelům
  • závodní stravování
  • práci na HPP
  • nástup možný IHNED
  • pozice je vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Domažlicko