TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY - i ABSOLVENTI SŠ (30-52.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 52000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Jsi absolvent nebo už máš nějakou praxi z výroby a hledáš příležitost kde se realizovat? Máš cit pro technické věci a chceš obohatit svou praxi super příležitostí s výhledem kariérního růstu? Zašli mi svůj životopis na petruskova@acjobs.cz

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • velkou šanci kariérního růstu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • obědy nebo večeře ZDARMA
  • pololetní prémie
  • příspěvek na relaxaci a dopravu

  • místo výkonu práce:

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • technické myšlení, příjemné vystupování
  • znalost konstrukčních programů výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zájem o zpracování plastů nebo strojírenství

Co nabízíme?

  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • smlouvu na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: cca 15 min z Tachova