VÝROBNÍ TECHNOLOG JUNIOR/ SENIOR (30.- 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Do našeho týmu hledáme nové posily na pozici VÝROBNÍ TECHNOLOG JUNIOR/ SENIOR (30.- 50.000 Kč). Máte už praxi z podobné pozice nebo jste absolventem SŠ ve strojírenském oboru? Ať tak či tak pro Vás máme skvělou příležitost!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • optimalizace výrobních linek
  • podílení se na nových procesech ve výrobě
  • zodpovědnost za montážní přípravky
  • zlepšování efektivity výroby

Co požadujeme?

  • máte alespoň SŠ ve strojírenském oboru
  • znáte konstrukční programy (AutoCAD, SolidWorks nebo Inventor)
  • domluvíte se anglicky
  • máte praxi ze strojírenské nebo plastikářské výroby - VELKOU VÝHODOU

Co nabízíme?

  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • kvartální a další odměny
  • další vzdělávání a zvyšování praxe
  • jazykové kurzy
  • bonus za odpracované roky
  • vánoční odměny
  • příspěvek na dojíždění

  • místo výkonu práce: Tachovsko