SPECIALISTA LOGISTIKY A PÉČE O ZÁKAZNÍKY (OD 35 000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Hledáte zaměstnání na pozici LOGISTIK s AJ v kraji Vysočina? Láká Vás pracovat v dynamické, globální společnosti? Rádi komunikujete se zákazníky a chcete se rozvíjet v oblasti logistiky? Pak je následující nabídka právě pro Vás! Mezinárodní společnost hledá pro svůj výrobní závod na Žďársku vhodné kandidáty na pozici: SPECIALISTA LOGISTIKY A PÉČE O ZÁKAZNÍKY (OD 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Příjem zákaznických objednávek a jejich zpracování v interním systému
  • Komunikace se zákazníky, sledování požadavků zákazníků
  • Zajištění dopravy materiálu, optimalizace nákladů na dopravu
  • Fakturace
  • Kontrola expedičních termínů
  • Řešení logistických reklamací
  • Každodenní spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Praxe v oblasti logistiky vítaná
  • Dobrou uživatelskou znalost MS Office
  • Organizační dovednosti, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost odborného růstu
  • Firemní stravování
  • Další benefity (společenské a sportovní aktivity)

  • Místo výkonu práce: kraj Vysočina - Žďársko (cca 20 km od Žďáru nad Sázavou)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.