RECEPČNÍ/ASISTENTKA HR s AJ (23.-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

23000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Chcete pracovat v příjemné atmosféře významného zemědělského podniku? Jste komunikativní typ a domluvíte se i anglicky? Pak neváhejte a zašlete své CV ještě dnes. Významná nadnárodní společnost hledá nového člena týmu na pozici: RECEPČNÍ/ASISTENTKA HR s AJ (23.-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Administrativní práce v rámci recepce a obsluha zasedacích místností
  • tvorba a vydávání inzerce na inzertní portály
  • řešení příchozí a odchozí pošty, emailů a telefonických hovorů
  • nákup kancelářských potřeb
  • zadávání přijatých faktur do systému
  • organizace pracovních schůzek
  • komunikace s reklamkama a správa webových stránek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na pozici recepční nebo asistentky výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni B2 (komunikace s návštěvami osobně, mailová a telefonická komunikace)
  • uživatelskou znalost MS Excel a Word
  • výborné vystupování, komunikativnost a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci v příjemném kolektivu ve významné společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Třebíč