KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte již dost velkých korporátů? Upřednostili byste spíše práci pro menší rodinnou společnost, kde se zná každý s každým a panuje zde skvělá atmosféra? Pokud máte praxi v oblasti konstrukce strojů, mám pro Vás skvělou příležitost! Neváhejte a pošlete mi svůj životopis ještě dnes :)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • návrh, vývoj a konstrukce jednoúčelových strojů, případně jejich dílů
  • vytvoření technické dokumentace a její správa
  • velmi úzká spolupráce s výrobou
  • práce v programu Solidworks

Co požadujeme?

  • praxi v oblasti konstrukce jednoúčelových strojů podmínkou
  • praxi v oblasti vývoje výhodou
  • strojírenský bacground
  • praxi v oblasti úpravy technické dokumentace
  • aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • zázemí rodinné společnosti s přátelskou atmosférou
  • férové finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • možnost dalšího vzdělávání
  • důkladné zaškolení v oblasti
  • flexibilní pracovní dobu
  • menší kancelář pro 2 lidi
  • fajn partu na pracovišti
  • pozice vhodná pro muže i ženy

    Místo výkonu práce: Mohelnicko